איך לבחור מנהל תיקים

אם נקרא את כל הפרסומות אז אין לנו בעיה כל מנהלי התיקים עשו את התשואה הגבוהה ביותר לכולם מחלקת אנליזה מנוסה וכמובן  אצל כולם אתה לקוח מועדף

אז אחרי שגילינו שכולם מושלמים מה עוד צריך לבדוק

1. ​גודל הוא אחד הגורמים שיש להתייחס אליהם לגדולים יש את היתרון הבסיסי שאם הם גדולים אז כנראה שהם בסדר ומחלקת האנליזה שלהם מספיק טובה וכמובן שהביטחון של הלקוח "מרגיש" יותר טוב בבית השקעות גדול הבעיה בבתי ההשקעות הגדולים שברובם אתה עוד מספר וקשה מאוד לדבר עם מנהל ההשקעות אלה מדברים עם נציג קשרי לקוחות שלא תמיד מודע לכל האספקטים של ניהול התיק.

בבית השקעות קטן לעומת זאת הקשר ישיר למנהל ההשקעות ויש צומת לב רבה יותר אך לעתים כח האדם במקומות אלו דל אין מחלקת אנליזה ולמנהל ההשקעות יש עבודות נוספות לבצע.

2. דיווחים ללקוחות - יש לודא כל כמה זמן מתקבל דיווח ואת תוכן הדיווח ללקוח ברוב המקומות הדוחות טובים מאוד ונותנים את כל מה שצריך לדעת.

3. עלויות- בתיק מנוהל קיימות מספר עליות כגון דמי ניהול, עמלת קנייה/מכירה, דמי שמירת ניירות ערך ( של הבנק ) לעתים ההסדרים שונים בין הבנקים ולכן יש לבדוק את הנושא לפני תחילת הפעילות.

 

 ולכן כשאנחנו באים לבחור מנהל תיקים עלינו לבצע מספר בדיקות מקדימות ועדיף להתייעץ אם גורמים המכירים את השוק ואת האנשים שינהלו לכם את הכסף.

 

בחירת מנהל תיקים